Gelin makyajım nasıl olmalı?

Düğün dış çekim-Herhalde bir kadının en güzel görünmek istediği gündür düğün günü. Herşeyin en iyisi en güzeli olsun ister insan. Makyözün, kuaförün en iyisi aranır tabi bütçenin el verdiği ölçüde. Aynı düğün fotoğrafında olduğu gibi çok cüzzi miktarlara yapılabildiği gibi son derece ucuk rakamlarda söz konusu. Ki en pahalısı en iyidir diye birşey yok aynı düğün fotoğrafında olduğu gibi. www.mehmetbudak.org

Pek çok kez görüşmelerde görüşmelerde görür görmez çok beğendiğim dünya güzeli gelinlerimin yanlış ellere düşmeleri sonucu resmen çirkinleştiklerini gördüm. Tabi sonrasında photoshopta uğraş babam uğraş. Teknoloji sayesinde çok ciddi müdahale yapabiliyoruz ancak bazen o kadar aşırı müdahale gerekiyor ki bu kez de doğallıktan ödün vermek zorunda kalıyoruz.

Makyözünüzü seçerken muhakkak prova yaptırın. Pek çok gelinimden prova adı altında yalandan bir kaç bişey sürüp şöle böle olucak diye anlatıp yolladıklarını duyuyorum. Muhakkak makyözünüzden en azından tek gözünüze dahi olsa o günki yapacağı makyajın bire bir aynısını yapmasını isteyin.

Takma kirpik gelin makyajının olmazsa olmazlarından. Eğer doğru seçim yapılırsa son derce dramatik bakışlar ve çok güzel ifadeler verilmesine olanak sağlıyor. Ancak dediğim gibi eğer doğru kirpik seçilip düzgün bir şekilde uygulanırsa. Göz şeklinize ve büyüklüğüne uygun kirpik takılmazsa hem tüm gün rahatsız hissedersiniz hemde bayık bayık bakmak zorunda kalırsınız. Özellikle haddinden fazla büyük ve uzun takılan kirpikler uzak kadrajlarda göz çevresini kapkara gösteriyor. Doğru uygulama çok önemli.

Eğer önceden bildiğiniz bir makyözünüz yoksa, düğün gününüzden önce M.A.C şubelerinden size yakın olanı deneyebilirsiniz. Gelin makyajı 600 tl civarı ancak gelin makyajı yaptırmak zorunda değilsiniz. Gece makyajı derseniz kirpikten kontüre kadar tüm uygulamaları yapıyorlar yani gelin makyajından hiç bir farkı yok. 160 tl civarında bir ücreti var ve ödediğiniz para kadar ürün alabiliyorsunuz. Önceden randevu almanız gerektiğini unutmayın.

gelin makyajı düğün fotoğrafı pozları trash the dress ankara düğün fotoğrafçıları

tüm gün çekim fenerbahçe parkı düğün dış çekim dış çekim konseptleri

en iyi düğün fotoğrafçısı konsept dış çekim düğün fotoğrafı

istanbulwedding düğün dış çekim düğün fotoğrafçısı gelin damat pozları

dugun fotografcisi düğün hikaye çekim wedding photography dış çekim düğün fotoğrafı

istanbul wedding photographer en iyi düğün fotoğrafçıları

dış çekim dış çekim fiyatları gelin damat trash the day weddingphotography

istanbul düğün fotoğrafçıları gelin damat fotoğrafları düğün bosphoruswedding

save the date destinationswedding düğün çekim fiyatları düğün albumleri

Mehmet Budak

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar