HİZMET SÖZLEŞMESİ


FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Fotoğraf çekileceğiniz saatlerde çekime konsantrenizi olabildiğince yüksek tutmanızı öneririz. Fiziki ihtiyaçlarınızı lütfen çekim öncesi planlayıp, stres ve gerginlikten olabildiğince uzak olmaya çalışınız. Fotoğraf çekim adresinde çekimden 15 dk. önce hazır bulunulmalıdır. Hava durumu veya herhangi bir doğal ( firmamızın elinde olmayan etkenler ) sonucu gerçekleşmeyen çekimler başka bir tarihe ertelenir. Araştırma sürecinizde beğendiğiniz fotoğraf karelerini, lütfen fotoğrafçımız ile paylaşınız. Sizi iyi anlamamız iyi sonuçlar doğuracaktır. Fotoğrafçının çekim günü 1 saat rotar yapma hakkı göz önünde bulundurulmalıdır. Açıkhava çekimlerimizde fotoğrafçınız stüdyomuzdan tarafınıza teslim edilir ve çekim sonrası stüdyomuza tarafınızca geri bırakılır. Ekstra taleplerinizde fotoğrafçınızın yol masrafları tarafınıza ait olacaktır. Fotoğraf çekimlerinde kullanılmak üzere belirlenecek olan aksesuvarlar, kişilerin kendileri tarafından temin edilmelidir. Çekim mekanı olarak ekstra ücret ödenmesi gerektiği durumlarda, bu ücret özel istek üzerine olması sebebi ile kişilerin kendileri tarafından karşılanacaktır. Çekim süresi anlaşma yaptığınız paket ile sınırlıdır, memnuniyetiniz için 1 saat ek tolerans sağlanacak, daha fazla bekleme ve ek çekim süresi için saat başı 50tl fiyat farkı alınacaktır. Planlanan çekim tarihi, saati ve mekanı çekime 3 gün kala belirtilmelidir, son gün değişiklik yapılması aksamalara sebep olmaktadır. Teknik aksaklıklar veya herhangi bir sebep ile (makina veya bilgisayar hatasından kaynaklanan fotoğraf kayıpları dahil olmak üzere) çekilen fotoğraflardan müşterilerimiz memnun kalmaz ise, çekim tekrar yapılır, fotoğraf hizmetinden başka bir sorumluluk( gelinlik, damatlık, saç makyaj hizmetleri, düğüne ait tüm diğer detaylar) firmamıza ait değildir.

TASARIM VE SEÇİM PROVASI

Fotoğraf seçim ve tasarım provalarınız için lütfen randevunuzu önceden yazdırınız. Çekimden sonra en geç 1 ay içerisinde fotoğraf seçimine gelinmesi gerekmektedir. Seçim ve tasarım randevularına eşlerin birlikte katılmaları sonuçların kusursuz olabilmesi için oldukça önemlidir. Seçim danışmanınız ve tasarım ekibimiz ile kişiliğiniz ve zevkleriniz hakkında bazı ipuçlarını paylaşmanızı rica ediyoruz. Sizleri detaylı tanımamız, tam hayal ettiğiniz gibi bir albüm setini sizlere sunabilmemiz için önemlidir. Seçim ve tasarım esnasında müşteriler tarafından onaylanan fotoğraflar işleme alınacaktır. Baskı öncesi onay verdiğiniz tasarım ve fotoğraflar da üretime geçildikten sonra değişiklik yapılamamaktadır, değişiklik istenildiği durumlarda ek ücret talep edilecektir. Çekilen fotoğrafların arşivlenme süresi 3 aydır, her ne sebep ile olursa olsun fotoğraf çekim gününden itibaren 3 ay içinde alınmayan fotoğraflardan firmamız sorumlu değildir. Dosyalar yüksek çözünürlükte olduğu için 3 ay süre sonrasında saklanmamaktadır. Kişiye özel üretim yapılması sebebi ile sipariş tutarı ödemesi alınmayan işler üretim bandına alınamaz.

ÖDEMELER

Hizmet şeklimizin özel gün fotoğrafçılığı olması sebebiyle; yapmış olduğunuz ödemeler karşılığında hizmetlerimizi sizler ile birlikte planladığımız süreçte vermekteyiz. Bu süreçte oluşabilecek herhangi bir aksaklık karşılığında ücret iadesi yapılmayacak, ücret karşılığında fotoğraf hizmeti yeniden verilecektir. Kişiler kendi isteğiyle vazgeçme durumunda, ödenen bedel karşılığındaki fotoğraf hizmetini, başka bir yakınına yeniden planlanacak bir tarihte devredebilir. Rezervasyonun kesinleşmesi ve ödemenin alınmasından sonraki iş günü, tarafınıza söz verilen paket içeriğinde kullanılacak tüm hammaddeler sipariş edilip sipariş sahibi için stoklanmaktadır. Özel gün fotoğrafçılığı yapmamız sebebi ile rezerve ettiğiniz gün size ayrıldığı için sizden başka bir müşteri aynı gün hizmet almak istediğinde kapasitemize göre plan yaptığımız için kısıtlı sayıda olan rezervasyon hakkı size verilmektedir ve iptal iade isteğiniz durumunda şirketimiz zarar görmektedir. Sağlık, vefat ve ayrılık gibi belgelenebilir durumlarda ödenen tutarın %18 kdv + %25 zarar tazmin +100 tl hizmet bedeli kesintileri yapılarak kalan tutar 30 iş günü içinde iade edilebilmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Evlilik Foto sizlere iyi bir deneyim yaşatmak için, fotoğraf sektörünün sahip olduğu en yüksek teknolojiyi ve uluslararası standartlara sahip sarf malzemeleri tercih ederek ürün kalitesini garanti altına almaktadır. Bununla birlikte iletişim ve mükemmellik derecesinde hizmet anlayışımız bizim için vazgeçilmez bir unsurdur .

GİZLİLİK

Evlilik Foto fotoğrafçıları tarafından çekilen tüm fotoğrafların telif ve saklama hakkı Evlilik Foto işletmesine aittir. Müşterilerimizin fotoğrafları kendi laboratuvarlarımızda basılmakta ve yine kendi üretim tesislerimizde ciltlenmektedir. Müşterilerimiz tarafından özel yazı ile talep edilmediği sürece çekilen fotoğrafları firmamız kendi kurumsal web sitelerinde yayınlayabilir.

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar