Save the Date Çekimleri Nedir?

Save the Date Çekimleri Nedir?

Evlenmeye hazırlanan çiftlerin düğünlerinin yaklaştığı bir tarihte düğün tarihleri belliyse bu tarihleri duyurmak ya da sosyal medya ve e-posta adresleri üzerinden düğünlerini hatırlatmak için yapılan fotoğraf çekimleri save the date olarak adlandırılmaktadır. Yurtdışında uzun zamandır yapılan bu çekimler birkaç yıldır Türkiye’de de genç çiftler arasında yaygın şekilde tercih ediliyor.

Save The Date çekimleri

Save the Date’te Nasıl Fotoğraflar Çekilir?

Save the Date fotoğraflarının nasıl olacağının belirlenmesi tamamen çiftler ve fotoğrafçı arasında yapılan anlaşmalar sonucunda ortaya çıkar. Bu fotoğraflar doğada, özel mekanlarda yapılan save the date çekimleri olabileceği gibi çiftler için özel anlamda ifade eden yerlerde de yapılan çekimler olabilir.

Save the Date için En İyi Çekim Yerleri

Çiftlerin birbirlerini tanıdıkları ilk günden evlilik aşamasına kadar geldikleri son ana kadar hayatları ve birliktelikleri için son derece önemli pek çok mekan ve yer bulunmaktadır. Çiftler save the date çekimleri için ilk tanıştıkları yerleri, favori mekanlarını, evlilik teklifi yapılan yerleri tercih ederek fotoğraf çekimlerini yaptırabilirler.

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar