Trash the Dress Çekimleri Nedir?

Dünyanın farklı yerlerinde yaygın bir şekilde yapılan gelinlik ve damatlıkla çekilmiş şık ve estetik pozlara bir nevi tepki niteliğinde yapılan çekimlere trash the dress etkinliği adı verilmektedir. Bu çekimlerde damatlık ve gelinliğini giyen çiftler suya girmekte, yüzmekte, çamurlara bulanmakta ve üstlerinin kirlenebileceği her türlü aktiviteyi yapabilmektedir.

Trash the dress

Trash the Dress Türkiye’de de Yaygınlaşıyor!

İlk olarak Türkiye’de uygulanmaya başladığında çok fazla ilgi görmemiş olsa da trash the dress etkinliklerini yapmak isteyen çiftlerin sayısı her geçen gün artıyor. Özellikle damatlık ve gelinlikle yapılan dış mekan çekimlerinin yanında çok daha orijinal karelere sahip olmak isteyen kişilerin bu türden etkinlikleri tercih ettiği görülüyor.

Yapılacak çekimlerin sınırının olmadığı trash the dress etkinliklerinde gelinlerin ve damatların daha çok fotoğrafçıyla birlikte yönlendirildiği dikkate alınırsa unutulmaz görüntüler ortaya çıkarmak için mutlaka fotoğrafçının seçiminde özenli davranmak gerekmektedir. Bu konuda isabetli seçimler yapmak için fotoğrafçının benzer etkinliklerdeki önceki çalışmaları referans alınabilir.

Tanıtılan Yazılar
Yazılar Çok Yakında Burada
Birazcık daha sabır.
Son Paylaşımlar